TÜM SİNEKLİK SİSTEMLERİNDE ŞOK KAMPANYALAR BU YAZ SİNEKLER KEYFİNİZİ BOZAMAYACAK  !
STOR SİNEKLİK MENTEŞELİ SİNEKLİK VE PANJUR SİSTEMLERİ

0

Motorlu Panjur

Sineklik

otomatik sineklik panjur

Kimler Online

Şu anda 1 ziyaretçi çevrimiçi

Pileli sineklik diğer bir adıyla plise sineklik son 2-3 yıldır kullanıma sürülmüş olan ve sektöre yaratıcı ve şık tasarımıyla yeni bir soluk getirmiş olan bir sineklik modelidir. Pileli sineklik uzun kullanım ömrü ,sorunlara getirdiği akılcı çözümleri ve kusursuz yapısıyla müşterilerimizin haklı beğenisini kazanmıştır. Pileli sineklik modellerimizde profiller patentli yerli üretimimizdir.

Plise sineklikteki en önemli aksam tüldür.Pileli sistemde kullandığımız tülümüz alman patentli hollandadan ithal ettiğimiz tüldür.Piyasadaki çin malı tüllere karşı lütfen dikkatli olunuz.Plise sineklik her konumda uygulanabilen bir sineklik modelidir.

Plise Sineklik tam bir yenilik olup özellikle balkon kapıları, cam balkon fransız balkon ve dışa açılan kapılar için ideal bir üründür. Plise Sinekliğin açılıp kapanma şekli oldukça basittir.Plise Sineklik Tek parmağınız ile açılıp kapanabildiğinden çocuklar için çok büyük bir kolaylıktır. Açıldığında yer işgal etmediğinden her türlü kapılarda kullanabilrsiniz.Plise Sineklik Kasa olarak 15 x 40 alüminyum profil ile yapılır panjur montaj problemi olan pencereler icin 15 x 28 özel profi ilede aynı özelliklerde Plise Sineklik üretebilmekteyiz Sinekliğin en önemli yeri olan tül katlama yerlerinden açılp kapanma ve dış etkenlerden dolayı en çok yıpranan kısmı olduğundan dolayı üretimi (ALMANYADA )yapmaktadır. Plise Sineklikler içinde renk alternatifi Stor Sineklik modelimizde olduğu gibi 12 renk stoktan teslim ve yine istenen RAL renkerinde boyama imkanına sahibiz.

Gerek menteşeli sinekliklerin içe veya dışa açılmasında daraltacağı alanlarda gerekse sinekliği açamıyacağımız kadar önünde engel bulunan durumlarda birebir çözüm kaynağınızdır.Pimapen pencere / kapı , demir doğrama , aliminyum doğrama , ahşap doğrama farketmeksizin evinizi ofisinizi bodrum katınızı , cam balkon veya verandanızı haşerelere karşı güvence altına alıyoruz.Havalandırma esaslı,açılıp kapanan bütün mekanizmalarınıza Hatta tamamen etrafı açık bir balkona dahi uygulama yapabiliyoruz.

Plise sinekliklerimizde sınırsız renk mevcutlarımızın yanısıra tüm renklerde kaplamalı profillerimizde mevcuttur.İsteğe bağlı renk model desenlerde özel renklerde ve özel kaplamalı modellerde sınırsız seçeneklerimiz mevcuttur.

pileli sineklik fiyatlarıplise sineklik fiyatları